Na świecie istnieje pełno produkcji filmowych, które opierają się na jednej części i nigdy nie doczekają się kontynuacji. Jednak jest też wiele kilkuczęściowych filmów, które wielu z nas pokochało. Możemy się wtedy bardziej zapoznać z losami bohaterów i zagłębić się w każdy wątek. Dzięki temu, że film ma kilka części widzowie często mocno przywiązują się do historii postaci i czują pewnego rodzaju sentyment po zakończeniu filmowej serii. Jednak jakie produkcje mają niejedną część? Poniżej przedstawimy kilka propozycji, gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Zmierzch

Ekranizacja powieści Stephanie Meyer, w której głównymi bohaterami są Isabella Swan oraz Edward Cullen. Młoda dziewczyna przeprowadza się do swojego ojca do Forks. Kontynuuje naukę w lokalnej szkole, jednak już pierwszego dnia spotyka intrygującego młodzieńca, który jest niedostępny dla wszystkich uczennic. Bella od początku zainteresowała się nim i chciałaby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Los jej na to pozwala, ponieważ mają siedzieć razem na lekcji biologii. Ale zachowanie Edwarda nie należy do normalnych i szokuje dziewczynę. Jednak z czasem ich uczucia względem siebie rozwijają się, ale na jaw wychodzi mroczny sekret chłopaka… Jak potoczą się losy młodych kochanków? Czy ich romans przetrwa ciężkie chwile?

Harry Potter

Seria 8 filmów o młodym czarodzieju i jego losach. Tytułowy bohater to chłopiec, który w młodym wieku dowiaduje się, że ma magiczne zdolności. W związku z tym trafia do szkoły, gdzie pozna tajniki magii i udoskonali swoje nowo odkryte umiejętności. Hogwart jest dla Harrego dużym wyzwaniem, ale też stawia przed nim wiele możliwości. Chcesz poznać dalsze losy młodego czarodzieja? Koniecznie zobacz wszystkie filmy z tej serii!

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Christian Grey to milioner i przedsiębiorca, który jest marzeniem wielu kobiet. Młoda studentka, Anastasia Steele, ma przeprowadzić z nim wywiad. Miało to być czysto służbowe spotkanie, jednak kobieta nie może zapomnieć o przystojnym biznesmenie. Nieoczekiwanie Christian odwiedza dziewczynę w sklepie, w którym ona dorywczo pracuje. Proponuje jej kolejne spotkanie, które będzie bramą do erotycznego świata mężczyzny. Ich romans sprawia, że kobieta dowiaduje się o mrocznych sekretach milionera. Czy gorący romans przerodzi się w trwały, pełen związek uczuć? A może zakończy się w niespodziewany sposób?

After

Hardin Scott to tajemniczy, pełen mroku chłopak, który zawrócił w głowie pilnej uczennicy, Tessie Young. Jej plany na przyszłość, dotychczasowe ambicje krzyżują się przez buntowniczego chłopaka. Tessa powinna unikać towarzystwa Hardina, aby osiągnąć postawione cele, jednak on otwiera przed nią inny świat, którego wcześniej nie doznała. Jest to świat pełen erotyki, uczuć i namiętności. Czy wszystko może być takie jak wcześniej? A może będzie jeszcze bardziej skomplikowane, jeśli światło dzienne ujrzy tajemnica z przeszłości chłopaka?

Udostępnij Drukuj E-mail